Tijen AKTAY

                                                                         tijen-aktay

              İzmirliyim ve İstanbul da  yaşıyorum. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi mezunuyum. Evliyim, 10 yaşında bir oğlum ve yaklaşık 4 aylık bir kızım var. 

                2 senelik bir çalışmanın sonucunda bu siteyi oluşturdum. Siteyi yapmamdaki tek amacım sizlere doğru, güzel, basit ve lezzetli tarifler sunabilmek. Ayrıca tarifleri yaparken kalitesine inandığım ve güzel sonuçlar veren ürünleri bu ekrandan sizlere tanıtmak. Çünkü güzel bir tarif doğru ürün ile yapılır. Bu nedenle ürün tanıtımları için aldığım tekliflerde oldukça seçici davranıyorum.

Çalışmalarım  

***Yaklaşık 3 yıldır ürünlerinin kalitesine ve lezzetine  %100 inandığım İGLO firmasının yemek danışmanlığını yapıyorum.

          ürünlerini kullandığım pratik ve lezzetli tarifler oluşturuyorum.  Tariflerime http://www.igloturk.com/mutfakta.asp?id=1 sitesinden de ulaşabilirsiniz

              Televizyon kanallarında İGLO için hazırladığım tarifleri 3 dk lık  yemek programında hafta içi her gün sundum.  İzlemek isterseniz http://www.igloturk.com/3dakkalezzet.asp

          Her ay sitemden müracaat edenlerden 3 kişiyi İGLO sponsorluğunda Hobimle Mutluyum Lezzet Okulunda yapılan tek derslik İGLO İle Pratik Lezzetler kursuna gönderiyoruz.             

Bugüne kadar yaptığımız etkinliklere http://www.lezzetibol.com/hobimle-mutluyum-lezzet-okulu.html den ulaşabilirsiniz. 

***Yaklaşık olarak 2 yıldır büyük bir keyif ve mutlulukla Lezzet dergisi Yemek Danışmanı olarak çalışıyorumSmile

        

 

   

 

***Çeşitli firmaların (Karaca, Fissler, Beyaz Fırın, Kenwood, Soft Bowl vs.) yeni çıkardıkları veya var olan ürünlerin tanıtım etkinliğine katıldım ve katılmaya devam ediyorum. Katıldığım etkinlikleri ve ürünlerini sitemden sizlerle paylaşıyorum.

***Değerli sanatçı Gülben Ergen`in programına katılarak yemek tariflerimi sundum…

Videolar için;

1- http://www.dailymotion.com/video/xhn7iu_gulben-tijen-aktay-dan-pratik-tarifler-16-03-11_lifestyle

2- http://www.dailymotion.com/video/xj7ff3_gulben-tijen-aktay-dan-sebzeli-pide-tarifi-09-06-11_lifestyle

***Benim için büyük bir gurur kaynağı olan 2011 Özsüt Benim Özel Pastam Yarışmasında “CHOCOBERRY isimi pastam ile 3. oldum. Pastam tüm Özsüt şubelerinde satışa sunuldu ve satışı devam ediyor.

Ayrıntılar için http://www.ozsut.com.tr/benimozsutpastam.php

                      Bununla birlikte her Pazar Kanaltürk`te yayımlanan “Beş Çayı” isimili bir yemek programım var 🙂 Pratik ve çay saati tarifi arıyorsanız programımı izlemenizi öneririm

                  

                      Keyifle yaptığım bu çalışmalarımı sizlere büyük bir mutlulukla anlatıyorum. Umarım bundan sonra da hep bu adreste sizlere birlikte olmaya devam ederiz. Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler. Sizlerin desteği benim için çok önemli.

 

Sevgiler

TİJEN AKTAY    

İGLO Yemek Danışmanı

Lezzet Dergisi Yemek Danışmanı

http://www.tijenaktay.com

http://www.lezzetibol.com

 

 

Bu tarif 28.457 defa okunmuştur.
 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*