İGLO Piliç Ürünleri Marketlerde…

 

Sizlere çok sağlıklı bir haberim var. İGLO ürünlerine yeni bir ürün grubu daha ekledi. İGLO Piliç Ürünleri.

Genellikle Tavuk- Piliç Nuget, köfte gibi ürünleri pek almazdım. Çünkü içerisinde kullanılan ürünler atık tavuk eti ve kıyma oluyor. Bu nedenle güven duymadığım için hiç almaz ve oğluma da yedirmezdim. Ta ki İGLO üretene kadar.

Okuduklarınızı sakın reklam olarak algılanmayın. Çünkü bence sağlığın reklamı olmaz. Sizlere %100 tavuk eti kullanılan ve içerisinde hiç bir katkı maddesi olmayan İGLO Piliç ürünlerini sonsuz bir güven ile öneriyorum.

 

İsterseniz ürünlerimizi yakından biraz tanıyalım.

1- İGLO Piliç Köfte

%100 parça piliç kullanılmış ve içinde kesinlikle kıyma yoktur.  Genelde bu tarz köftelerde kıkırdak, deri, kemik ve yağ vs. eklenerek kıyma yapılır. Adına da tavuk kıyması derler. Bizlere faydadan çok zarar verir. Bu nedenle İGLO Piliç Köfte de sadece %100 parça piliç eti  kullanılmıştır ve tabi ki katkı maddesi yoktur.

 

2- İGLO Piliç Nuget

 

 1. kalite %100 tavuk göğsü eti kullanılmıştır. Hiç kıyma yoktur. Nugeti kestiğiniz zaman çok daha net anlayabiliyorsunuz. Oğlum ayıla bayıla yedi.

 

 

3- İGLO Piliç Kievski

 

 

Kievski için ne söylesem az gelir. Türkiye de ilk ve tek. Eşi ve benzeri yok. 2 adet 1. kalite %100 göğüs fileto arası mozarella peyniri, ıspanak ve halis tereyağı kullanılarak üretilmiştir. Kestiğiniz zaman içinden akan tereyağını ve peyniri görüyorsunuz ve bayılıyorsunuz. Fotoğrafı çekerken bir yandan da oğlum ile ilgilenince Kievskiyi biraz soğuttum. İstediğim görüntüyü yakalayıp çekemedim. Ama siz bekletmeden hemen servise sunun ve eriyen mozarella peynirini hiç bekletmeyin.

 

Ailenize ve özellikle çocuklarınıza güvenle yedirebilirsiniz. Hem çok sağlıklı hemde çok lezzetli.

Şimdiden afiyet bal olsun

Bu tarif 9.124 defa okunmuştur.
 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*