4. Blog Yazarları Buluşması…

 

19 Aralık Pazar günü heyecanla beklediğim 4. Blog yazarları buluşması Fenerbahçe Moss Marine Cafe de gerçekleşti.

Buluşmayı organize eden Sevgili Aylin`imi, Cihan Kaloğlu ve Seviye Kaloğlu`nu ve Serap Yücesoy`u gönülden tebrik ederim. Bizler için A-Z`ye her şeyin eksiksiz olduğu muhteşem bir buluşma hazırladılar.

Buluşmaya sponsor olan firmalar , Hobimle Mutluyum Lezzet Okulu, Boyner, Hızlı al, Sanapazar, Momento, Ontek Hosting, Algida, Yonca Gıda, İtalyan aşkı yemek kitabı.Her firma blog yazarları için hediye paketleri hazırlamıştı.

 

Biz olarak 10 blog yazarına hediye çekilişi ile İGLO ürünlerinin olduğu bir İGLO çanta hediye ettik. Çekilişi gerçekleştirdiğim dakikalar hafızamdan hiç silinmeyecek. Çok heyecanlandım ve büyük bir mutlulukla çantaları sahiplerine teslim ettim. İyi günlerde afiyetle tüketmelerini diliyorum…

Hediye çekilişi sırasında sevgili Burcu`nun çektiği birbirinden güzel fotoğraflarından bazıları

 

 

 

 

Sevgili Yasemin SUNGUR da bizi değerli paylaşımlarıyla yalnız bırakmadı ve bizlere çok özel paylaşımlarda bulundu…

Dışarıda yağmur ve soğuk hava bizde bol sohbet, keyifli dakikalar ve muhteşem bir açık büfe vardı. Değerli blog yazarları arkadaşlarım elleri boş gelmemiş ve birbirinden nefis lezzetlerle gelmişti. Buluşmanın son dakikalarında anladım ki bol bol sohbet etmekten pek kahvaltı edememişim .

 

 

 

Bugüne kadar hiçbir çekilişte hediye kazanamayan ben ilk defa bir hediye kazandım. Sanalpazar.com dan Guess marka bir saat. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 

Özet olarak bu buluşmayı ne kadar anlatsam az gelir. Tanıdığımız ve tanımadığımız blog yazarları ile beraber nefis sohbetler ve lezzetler eşliğinde harika bir gündü…

Değerli Firmam adına ve kendim adına böyle bir organizasyonun içinde olmaktan mutluluk duydum.

Ayrıca Blog Yazarları Buluşmasını başlatan ve bu günlere gelmesini sağlayan Sevgili Özge Sipahioğlu`na çok teşekkürler

Sevgili Sevil`in, Zeynep`in, Gülay`ın ve Yasemin`in düzenleyeceği 5. blog yazarları buluşmasını sabırsızlıkla bekliyorum ve kendilerine kolaylıklar diliyorum.

Unutmadan söylerim isterim ki; Sevgili Deryacım ve Zehracım sizlerle sonunda tanıştığıma çok sevindim. Bizlerle olmak için yağmurda ve soğuk hava da çok km yoldan geldiniz. Ayaklarınıza ve yüreğinize sağlık…

Sevgiler

Bu tarif 3.199 defa okunmuştur.
 

2 Comments

  1. Blog yazarları bu tür etkinlikler ile daha da cesaretlendirilmeli. Kazanan blog yazarlarını tebrik ediyorum. Blog yazmak öyle göründüğü kadar kolay değil. Büyük bir emek ve özellikle sabır ister.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*