#nesfit14gun ile Yaza Merhaba

Merhabalar 

Bir önceki yazımda size kilomu korumak için verdiğim mücadelemi anlatmıştım. Gerçekten de yemek danışmanlığı yaparken kilomu korumak çok zor oluyor. O kadar güzel yemekler yapıyoruz ki hem lezzet dergisinde hemde İGLO mutfağında. İradem müthişmiş tebrik ediyorum kendimi.

En büyük problemim kendimi tok tutmada yaşıyorum. Çünkü kolay acıkan bir yapıya sahip olduğum için daha fazla yemek yiyorum. Bu yüzden benim için en önemli sorun tok durmak. Özellikle öğün aralarında…

Geçtiğimiz günlerde tamda ben bu sıkıntıyı yaşarken #nesfit14gun çok güzel bir programı paylaştı benimle. Programda #nesfit14gun yani 14 gün nesfit yiyerek formumuzu koruyacağız yada kilo vereceğiz. Süperrrrr diyerek programı kabul ettim. Bugünden itibaren 14 gün boyunca #nesfit14gun programı dahilinde öğün aralarında nesfit yiyeceğim ve tok kalacağım. Dolayısıyla ana öğünlerimde ki tabaklarım küçülecek.

Hadi hep beraber bu programa katılalım. Yaza güzel bir merhaba diyelim.14 güncük sadece

Ayrıntılar http://www.nesfit14gun.gen.tr/  ve http://www.nesfit14gun.gen.tr/ondort_gun_ondort_kiz_detay.aspx  de

Sevgiler

Bu tarif 7.318 defa okunmuştur.
 

8 Comments

 1. Tijenciğim okuyunca inanamadım sen ve kilo sorunu bunu söyleyecek en son kişi sen olmaslısın. Nesfit tabi ki kilo vermek isteyenlere yararlıdır ama sana hiç gerekmiyor canım. Sevgilerimle.

 2. sevgili tijen hanım sizin bu halin çok zarif ve çok güzel aman zayıflamayın lütfen nesfit gerçekten tadı hoş ve işe yarayan bir ürün kilosu olanlar denesin ama siz tadın sadece..

 3. sevgili tijen hanım sizden bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim acaba iglo sponsorunuzmu bende sponsor bulabilmek için ne yapmalıyım yol gösteirmisiniz..

 4. sevgili tijen hanım sizden bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim acaba iglo sponsorunuzmu bende sponsor bulabilmek için ne yapmalıyım yol gösteirmisiniz..

 5. Nestfitle rejime pazartesi gunu basliycam Tijencim sigarayi biraktiktan sonra aldigim 10 kilo fazlaligimi ne yaptimsa veremedim 🙁 insallah Nesfit sayesinde basarabilirim:)
  kucak dolusu sevgiler canim.

 6. Bende bir ara nestleyi kullanmıştım onun sayesinde 3 kilo felan vermiştim.Ayrıca bende sizi güçlü iradeniz için tebrik ediyorum.Şayet ben olsam halimi düşünemiyorum bile.

  Allah yardımcnız olsun.

  Sevgilerimle;

 7. Tijencim sanki çok mu kilon var allah aşkına arkadaşım deme öyle ne olur.Hoş ben bu tarz ürünlere pek inanmıyorum.Sadece bunu yiyerek kilo ver falan yok öyle birşey bence olsaydı ben zayıflardım kaç kez denedim olmadı.
  Hoş sende ben asla fazlalık görmüyorum ki 🙂
  Hadi bakalım sana ve 13 arkadaşa kolay gelsin 🙂

 8. nestle hiç denemedim, sonucu gerçekten de merak ediyorum. birkaç bloggerda daha başlangıcı gördüm. müsli denemelerim olmuştu şimndi senin 14 gün sonu yazını merakla bekliyorum. kilo alınır verilir ama en önmelisi ve zoru aynı kiloda kalabilmeyi başarmaktır. tanıştığımızda anlattıklarınla iradene hayran kalmıştım. bunu da başaracağına inanıyorum:)
  Müsli hakkında:http://pudratozu.blogspot.com/2011/05/eti-form-musli-eti-lifalif-musli-yaban.html

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*