Yarışma Başladı

Herkese Merhaba. Sizlere söz verdiğim gibi güzel ve hediyeli sürprizlerle karşınızdayım.

 sponsorluğunda hediyeli yarışmamız başladı. Yarışmamızın tarif gönderim süresi bugün 26 Haziran 2009 da başlıyor. 10 Temmuz 2009 saat 12:00 de de bitiyor. Ardından tarifler sitemizde gösterilmeye başlıyor. Bu süre de 17 Temmuz 2009 saat 20:00 de bitiyor. Bu süre sonunda en fazla okunan 12 tarif sahipleri hediyeleri kazanacaklar.

Yarışmamızın konusu İGLO ürünlerinden ALASKA MEZGİT tarifi. Hazırlayacağınız pratik ve kolay bir  ALASKA MEZGİT tarifinizin resmini çekip yarışmamıza katılabilirsiniz.

Tarifleri [email protected]   adresine, [email protected]  adresine ulaştırabilirsiniz.

Yarışmamızın şartları

1- Tarif mutlaka İGLO ALASKA MEZGİT ile hazırlanmalı

2- Yarışmaya gönderdiğiniz tarifinizin resmi sizin çektiğiniz resim olmalı.

Hediyeler

1- İstanbul sınırları içerisinde yarışmaya katılıp tarifi en fazla okunan iki yarışmacıyı Temmuz ayı sonunda  tek derslik yemek kursuna göndermek

2- Türkiye genelinde yarışmaya katılanlar içerisinde tarifi en fazla okunan 10 kişiye İGLO dondurulmuş ürün taşıma çantası hediye edilecek ve adresine gönderilecektir. 

   

Yarışmanın kazananlarını seçebilmek için Okumalar-Tıklamalar IP üzerinden kontrol edilecektir. Gün içerisinde bir IP den yapılan bir okuma geçerli sayılacaktır. Aynı IP den yapılan birden fazla okuma-tıklama geçersiz sayılacaktır 

Sizlere bu güzel hediyelerle buluşturabilme heyecanı içerisindeyiz.

Sizde bu heyecanımıza ortak olup güzel tariflerinizi bize gönderir misiniz …

Bu tarif 2.570 defa okunmuştur.
 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*